PRZEDŁUŻANIE.

100% Naturalne włosy Hair Talk

hairtalk extensions to bezpieczna metoda przedłużania włosów za pomocą pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek w 52 krajach świata. 

8 zupełnie różnych rodzajów pasm i paleta 55 kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów. Elastyczna, niewidoczna taśma pozwala uzyskać naturalny efekt przedłużenia i zagęszczenia fryzury. 

 

Na czym polega zabieg? 

Twoje włosy umieszczane są pomiędzy dwoma pasmami hairtalk extensions, które są łączone za pomocą taśm mocujących, pokrytych medycznie przetestowanym klejem. 

 

 

Na jak długo wystarcza zabieg?

Jedna aplikacja pasm hairtalk extensions wystarczy na około 8-12 tygodni, w zależności od szybkości wzrostu naturalnych włosów. Pasma można założyć nawet trzy razy, co daje łącznie okres około 9 miesięcy użytkowania.

 

 

 

 

hairtalk extensions to pasma wykonane z naturalnych włosów remy o długości 25 cm, 40 cm i 55 cm. 

Aby zapewnić Twojemu styliście elastyczność w uzyskaniu idealnych rezultatów, także w takich obszarach jak linia włosów czy przedziałek, oferujemy pasma hairtalk extensions w trzech szerokościach (1 cm, 3 cm i 4 cm). Razem ze swoim stylistą możesz wybierać z ponad 55 kolorów, aby znaleźć ten odpowiedni dla siebie - albo pomieszać różne odcienie i uzyskać Twój idealny kolor. 

 

Hairtalk extensions pro

Nowe, opatentowane, jeszcze mniej widoczne taśmy. Te 3 cm pasma to wszystko co kochasz w hairtalk extensions i colormelts zaprojektowane tak, aby zapewnić jeszcze bardziej naturalny wygląd. hairtalk extensions pro dostępne są w opakowaniach po 12 pasm, co daje 6 gotowych kanapek.

Po każdej aplikacji pasma można nosić około 8-10 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną Twoje włosy. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja, aby mieć pewność, że pasma są blisko skóry głowy, co wyeliminuje matowienie, filcowanie i plątanie się włosów ze względu na naturalny wzrost.

Colormelts by hairtalk

Nowe to nowe, opatentowane, jeszcze mniej widoczne taśmy. Pasma nają 3 cm szreokości to wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jeszcze bardziej naturalny wygląd. hairtalk extensions pro są dostępne są w opakowaniach po 12 pasm, co daje 6 gotowych kanapek.

Po każdej aplikacji pasma można nosić około 8-10 tygodni, w zależności od tego, jak szybko rosną włosy. Po tym czasie zalecana jest ponowna aplikacja, aby mieć pewność, że pasma są blisko skóry głowy, co wyeliminuje matowienie, filcowanie i plątanie się włosów ze względu na naturalny wzrost.

Dobry fryzjer w katowicach

Adres

Panewnicka 212/2, 40-772

Katowice

NIP 954-190-88-27

REGON 277957542 

Bądźmy w kontakcie
Kontakt

Tel. 32 251 65 02

Tel kom. 509 233 303

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00-20:00

Sobota: 9:00-13;00

Niedziela: Nieczynne

Znajdziesz nas na:
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
PAYU LOGO_GRADIENT_RGB.png